01Verze falconaTréninkové miseNávodyZbraněDownloady07SierraHotelFórumPilotiOdkazyInterníWebteam
Mise SP19: Bombardování s CCRP, POP-UP útok použitím VIP/OA/VRP - 31. 01. 2007
Autor: Harm | (7912 přečtení)
Pozor: tohle je vysoce náročná tréninková mise. Doporučená pouze pro piloty. Načtěte si misi 19 v Tactical engamenetu (SAVED) k procvičení postupu profesionálních pilotů při bombardování.

Vysvětlení pojmů VIP/OA/VRP
Základní funkce VIP (Visual Initial Point - vizuálního počátečního bodu ), OA (Offset Aimpoint - směrový bod k cíli) a VRP (Visual Reference Point - vizuální bod úniku od cíle) jsou jemným ale hodně důležitým doladěním přesnosti útoku na pozemní cíle. Zatímco běžné steerpointy umožňují klasickou hrubou navigaci, VIP, OA a VRP jsou dalšími body sloužícími k přesnému zaměření polohy cíle - lepší orientaci pilota. Jsou však viditelné jen přes HUD a pouze v případě, když je vybrán cílový steerpoint. Vztahují se k tomuto steerpointu, jinými slovy všechny vložené údaje ( celkem šest ) jsou vždy vyjádřením toho, v jakém směru který bod od cílového steerpointu leží a jak daleko od něj leží. Základem tedy je vyplnit vždy položky BRG nebo TBRG jakožto směr od 0°do 360° a pak vzdálenost ve stopách. V SuperPAKu jsou VIP/OA/VRP užitečné pouze pro hráče, nikoliv pro AI wingmany. Tyto tři funkce umožňují pilotovi provést útok přesně a poskytnout nepříteli velice málo času na možnost nějaké reakce a palby na váš letoun. To zajistí profil útoku, který se jmenuje pop-up, česky výskok před cílem. Tento druh útoku však vyžaduje pečlivou přípravu. Ta ještě umožňuje při létání s lidskými kolegy vyhnout se konfliktu při provádění útoku na pozemní cíl. Aby bylo možno použít CCRP metodu navedení na cíl, musí být cíl již uzamčen na radaru před započetím tohoto cik-cak útoku, protože pak na to prostě není čas a je nutno použít CCIP režim. Ale osobně v tom nevidím problém. Je to všechno hodně rychle a podle mě, když už mám naváděcí symboliku CCRP na HUDu, po výskoku od VIP se budu orientovat podle ní stejně přesně jako podle OA na druhé straně od cíle. Pokud jsem si tedy vše precizně připravil a vložil.

Použití VIP/OA/VRP
V tomto tréninku budeme používat přídavné steerpointy v následujících tématech k nastavení našeho pop-up útoku.:
- VIP je bod "výskoku" letadla: po přiblížení v nízké výšce nad zemí je VIP bod, kde s letounem "vyskočíme" nahoru za účelem možného získání radarového kontaktu s cílem. Nezapomeňte, že musíte vědět, na kterou stranu máte zatáčet směrem k cíli, ono vás tam sice dovede i známý pulec na HUDu, ale při dosažení VIP musíte s maximem G točit a ještě přesně stoupat, což vyžaduje ovládání letadla dost precizně. VIP s jeho výskokem je zranitelná část celého profilu útoku. Na malou chvíli odhalíme letoun nepřátelským radarům. Ale jen na malou. Ta nepříteli nemůže stačit. Z výskoku pak provádíme nasměrování k cíli. Jinými slovy točíte tak dlouho, dokud na HUDu neuvidíte pyramidku OA a tu umístíte doprostřed HUDu. Ještě malou poznámku: u plochého terénu v Koreji se vám to může zdát zbytečnost, když cíl skoro vždycky vidíte a můžete letět podle oka, ale jiné terény už tak ploché prý nebudou. A i v Koreji můžete letět opravdu tak nízko a bez použití demaskujícího vysílání radaru, že cíl skutečně vidět nebudete, ale ani protivník vás.
- OA je užíván jako vztažný bod pro směr k cíli od bodu "výskoku", tedy od VIP. Tyto dva body tvoří tedy přímku, která ukazuje směrem k cíli - lépe řečeno prochází cílem. OA je tedy viditelný bod přes HUD, který neukazuje polohu cíle, ale směr k cíli. Cíl je zpravidla ( podle toho co si navolíte, ale mělo by tomu tak být vždy, jinak OA ztrácí smysl ) před OA.
- VRP je vztažný bod pro úspěšný únik po útoku. VIP/OA/VRP jsou vloženy do navigačního systému během startu v hangáru ( protože to chvíli zabere ) Jejich umístění jsou však definovány dříve a to během plánování mise. Při pohledu na mapu kolem cíle můžeme najít nejlepší způsob útoku a úniku od cíle. Zde je však problém. Prrotože třeba já osobně nemám tolik času, abych si mohl dovolit deset minut mašinu nahazovat, musím zadat VIP, OA a VRP cestou k cíli, nejlépe dokud mám klid. Podmínkou je však přepnout na cílový steerpoint, zadat údaje, které jsme si zvolili po studiu polohy a směrování cíle v recon možnosti mapy ( otáčení pohledem nám ukáže nejvhodnější kurz k náletu na cíl ) a vrátit se zase do stavu navigační blaženosti.
V misi 19 je náš cíl most vedoucí severo -jižním směrem vedoucí přes řeku tekoucí od západu na východ. Jižně od mostu je větší město. Použitím waypointů vytvořených generátorem misí ( jsou již předplánované jako obvykle ) můžeme zhodnotit nejlepší umístění pro naše VIP, OA a VRP a poznačit si jejich souřadnice jako vzdálenosti a kurzy VIP, OA a VRP od cílového steerpointu. V reálném světě záleží tyto souřadnice nejen na rozmístění PLO protivníka, ale také na druhu použité munice, výšce útoku a rychlosti letounu, směru větru atd atd. Pro náš trénink jsme na tohle na chvíli zapomněli. Ale v kampani si rychle vzpomeneme. Teď chceme jen demonstrovat základy užití těchto pojmů.

Umístění VIP, OA a VRP na mapě se provádí v tomto konkrétním případě takto:
- Protože se přibližujeme k cíli od severozápadu a protože cíl je směrován severo -jižním směrem ( podélná osa mostu ) nastavíme si VIP 3 míle přesně severně ( tedy 0°) od mostu. Náš cíl je nalétnout na most v jeho podélné ose.
- OA bude tedy umístěn logicky přesně jižně ( 180,0°) od mostu, přímka mezi VIP a OA poběží přes most.
- Po odhozu pum nepoletíme na promenádu nad město, nýbrž zahneme ostře vlevo abychom se vyhnuli PLO před pokračováním ke steerpointu 5. Mrkněte na mapu, kde budou umístěny jednotlivé body předtím, než poletíme na misi. Začínáme v kokpitu asi 2 - 3 jiho-východně od steerpointu 3 a míříme přímo k cíli. Takže teď zmrazte simulaci, protože jinak byste se rychle přibližovali k cíli a nestačili byste vložit VRP, OA a VIP. Jak již bylo uvedeno, tohle je běžně prováděno během startu v hangáru když jste ještě na zemi. Teď musíme malinko improvizovat. Ti, kteří startují z pojížděcí dráhy jako já mají čas tohle udělat stejně jako v hangáru, přičemž opět opakuji: nezapomeňte si nacvakat cílový steerpoint předtím, než začnete zadávat kurzy a vzdálenosti ke steerpointu třeba číslo 1. To by moc platné u cíle nebylo.
- K vložení VIP použij ICP LIST, pak vyber 3 = VIP. Nyní vlož souřadnice VIP jak jsi si je poznamenal z mapy: Použij DCS k pohybu o pozici dolů, páč kurz k cíli je teď 0°. Pak napiš "14000" k položce RNG a klikni na ICP ENTR. Tady je chyba výpočtu, páč 1 míle je 6000 stop, nemůže být 14000 stop 3 míle. Spíše 2 a jedna třetina, co ? Takže když chceme tři míle, dejme 18000 stop. Tady ale pozor na to, co mě napadlo: když chceme použít CCRP, nesmíme se s VIP dostat při daném kurzu nad VIP více než 60° od cíle, jinak nám ten cíl jaksi vypadne ze závěsných limitů radaru! Jsem to ale bedna! Doufám, že ne bedna kitu.
- Dále vlož OA: ICP LIST, pak vyber 1DEST pomocí polohy SEQ na DCS. Vlož souřadnice (opakovaným stiskem SEQ se dostaneš na vstupní stránku pro druhé OA, ale to pro tento trénink nepoužijeme.): k RNG vzdálenost 7000 stop tedy 1 a 1/6 míle - ENTR - kurz je 180,0 - ENTR. Ta desetinná čárka je tam automaticky, musíš tedy napsat 1800. Ještě další poznámka co mě napadla: tohle nebude vhodné k útoku na kolony nepřítele v SP 3, zkusili jste si už zaútočit na kolonu ? Po prvním útoku se rozptýlí do více - méně chaotické formace. Navíc bestiálním způsobem pořád mění směr. Takže k čemu to lze použít ? Při pohledu na mapu dnes víme, že v SP 3 nás už nemůže sledovat žádný radar když nás nevidí - když jsme za kopcem. V hornatém terénu si zde můžeme upravit trasu nepozorovaného příletu a klidného odletu. Na pláních kolem Pyongyangu nemá tahle taktika smysl. Tam přijde na řadu útok s nadhozem.
- A k nalezení našeho odchodu ze scény: vlož VRP: ICP LIST, 9VRP. Teď vlož souřadnice VRP jako jsi to udělal pro VIP: TBRG 95,0 - ENTR - RNG 15000 - ENTR. Ještě pro plné porozumění prohlídni obrázek v manuálu na straně 42, tam je to jasné. Pokud máš v letadle ukončeno vložení všech souřadnic, přepni pohled tak, abys viděl přes HUD. Only HUD view. Tak ten vůbec nemám. Teď by jsi měl vidět všechny tři body, je to na obrázku v originálním manuálu. VIP a VRP vypadají jako malé kroužky zatímco OA je pyramida vpravo. Pokud nevidíš všechny tři referenční body, nepanikař. Pokud jsi totiž okamžitě nezmrazil simulaci, mohl jsi doletět už tak blízko, že je ani vidět nemůžeš. Proveď pár obratů s letadlem, abys zkontroloval, zda tam ty body skutečně jsou.

Teď jsme připraveni začít náš útok typu cik-cak. Plán je provést přiblížení k cíli pod 500 fíty výšky směrem k VIP, tam provést výskok do asi 1500 stop výšky a konečně zatočit ostře o 90°přímo na cíl a zde úspěšně odbombardovat pomocí CCRP naváděcí symboliky použitím OA k navedení směrem na cíl. Jakmile pumy odpadnou, je nejvyšší čas točit na VRP. Jakmile jsem tam, točíme na další běžný steerpoint. Dobrou zábavu !

Pro další informace kolem pozemního útoku mrkněte na USAF Multi-Command Handbook 11-F16, "F-16 Combat Aircraft Fundamentals", kapitola 5. Zde jsou rozdílné metody jak se dá použít VIP, OA a VRP. V Super packu je umožněno nastavit maximálně čtyři referenční body kolem cílového waypointu. Trénink popisuje pouze jednu obvyklou metodu jejich použití. Následuje popis pup-up útoku ve Falconu 4 létaného skutečným pilotem F-16:
Použijeme tréninkové mise č. 20 (CCIP). Po snížení výšky letu nastal čas pro provedení klasického reálného pop -up útoku:
- Počáteční podmínky: rychlost 480kts, výška <500ft AGL (čím nižší tím lepší), CCRP režim, A/G radar uzamčený na cíli.
- 5 mil před cílem ( údaj je vpravo dole na HUDu ) zahni 45° vlevo z původního kurzu. [Na půl cesty mezi STP 3 a IP 4 v tomto konkrétním případě].
- 2.5 míle od cíle zvedni nos na 15-20° se čtyřmi G [ na VIP v našem případě].
- V 1200 fítech AGL zatoč vpravo o 90° a narvi maximální G do požadovaného úhlu sestupu (10-20°) nad cíl.
[Použij OA za mostem pro orientaci směru]. Tvůj apex (nejvyšší bod pup-up útoku) bude v 1800 fítech AGL.
-Když čára shozu pum prochází přes HUD, sorvnej křídla do roviny. Měl jsi být v 10 až 20°sestupu k cíli.
-Srovnej značku směru letu FPM na naváděcí linii, přepni na CCIP. Buď připraven na nějaké pikle. (Měl by jsi mít kolem 3 vteřin na malé konečné nastavení. Odhoď pumy, prove´d únikový manévr ( odval ) maximálním G alespoň o 60°od tvého původního kurzu ( tedy leť na VRP ) Drž hlavu nízko u země.

Režim LRS A- A radaru je používán pro vyhledávání velkých strategických bombardérů, letounů AWACS protivníka, zásobovacích letadel a podobných oblud na vzdálenost 80 až 160 mil když jsi třeba na BARCAP misi, aby jsi mohl naplánovat jejich napadení.
Změnila se symbolika cíle napadeného AIM-120 v RWS režimu takto:
- žlutý trojúhelník s vektorem rychlosti když je cíl v DLZ
- červený symbol cíle po odpálení střely na cíl
- žlutý okraj a červený kříž na cíli, který by již měl být dostižen AIM-120 bez ohledu na to, zda se tak skutečně stalo.

Rozpoznávání cílů na MFD: když chceš, aby byl NCTR úspěšný a zobrazil ti o jaký letoun se jedná, musíš mířit k němu nebo ho musíš mít alespoň do 25°vějíře od své polohy, aby radar viděl do motoru letounu a mohl podle něj poznat o co se jedná. Režim TWS je oproti RWS úspěšný pouze na 70%. NCTR funguje hned, jakmile je radar tvého letounu v TWS nebo STT režimu.

A-G radar
Jak již bylo zmíněno, v SP 3 nebudou na GMT zobrazovány cíle pohybující se rychlostí menší než 5 mil za hodinu nebo větší než 100 mil za hodinu ale také ne pěchota jako dosud. Stojící vozidla budou na GM radaru a pěchota vůbec nikde. ( copak nemají někdo zlaté zuby ?) Pokud tedy budeš chtít poslat wingmana na pěchotu, musíš to udělat tak, že použiješ nový druh A-G padlocku a jakmile se na cíl zaměříš, můžeš poslat wingmana. Jakmile na A-G radaru označíš v režimech GM a GMT pozemní cíl, objeví se zde křížek a symbol tečky. Radar přestane v tu chvíli skenovat zbytek pole stejně jako je tomu v A-A režimu, když uzamkneš cíl. Obrazovka radaru zčerná, takže nebudeš vidět jiné cíle na zemi. Po návratu do vyhledávacího režimu radar skenuje jako předtím.

Auto/Manual určování vzdálenosti
Auto a Manual určování vzdálenosti jsou další novinkou zakomponovanou do SP 3. Tato možnost může být měněna pomocí OSB 2. Jedná se o jednoduchou věc: když je zapnuto AUTO, můžete měnit dosah radaru tím, že posunete kurzor nahoru nebo dolů, při manual pak musíte dosah radaru přepnout ručně. Ve verzi SP 2 tohle tlačítko přepínalo hlavní režimy radaru.

Přepínání azimutu
Stejná možnost jako u A-A radaru. Máme na výběr mezi 60, 30 a 10 stupni, jako tomu bylo u F-15E od Jane's. Je to dobrá věc pro rychlejší update pozice cíle.

Radar map gain
V režimech GM a GMT bylo tímto povelem umožněno velmi zlepšit obraz snímané oblasti , zejména více detailů a okolí cíle - kopce údolí řeky, silnice. Ke zlepšení obaru A-G radaru máme právě výše uvedený nový HOTAS povel. Ten přidává rozlišení u A-G radaru a vzdálenost u A-A radaru.

AGM-154 (JSOW)
AGM-154 Joint Standoff Weapon je vysoce smrtící nízko klouzající zbraň s doletem od 15 do 40 n. m. v závislosti na výšce vypuštění. Může být použita proti různým cílům na zemi i na moři a je možné ji nasadit mimo dosah nepřátelské PLO. Je to zbraň systému vystřel a zapomeň, která se navádí sama použitím GPS a INS systémů za jakýchkoliv povětrnostních podmínek, ve dne i v noci. V SP 3 je AGM-154 odpalována přesně jako AGM-65 Maverick.
Má to bohužel jednu velmi podstatnou vadu na kráse. Opravdu to má symboliku Mavericku i s jeho DLZ, Na AGM-154 tedy nemáme šanci zjistit, zda je cíl v dosahu pumy či ne podle HUDu. Testoval jsem to a aniž jsem byl nucen vlétnout do dosahu SA-2, čtyřmi AGM-154 jsem je tak vykropil, že je přešla chuť cokoliv střílet. Tím v podstatě palpost SA 2 zrušíte, jedna puma zlikviduje svým velevýbuchem i čtyři vozidla nebo SA-2. A to byli rozptýlení v krajině, když s tím trefíte SAM palpost, máte po jedné ráně vystaráno. Samozřejmě omezení je skrze mraky, musíte níž a méně to doletí. Ale kolik to z jaké výšky doletí je věc HARMa a jeho studií.

Radiokomunikace - další doplnění
Při žádosti o pomoc na AWACS je dobré mít zapnutý druhý kanál rádia na proximity nebo broadcast. Pak totiž uslyšíme, když se letka, která sama nemá potíže a je nám vyslána na pomoc ozve a řekne nám, že napadá cíl, který nás obtěžuje. Doporučuje se požádat o pomoc raději vícekrát, situace se mění každým okamžikem.
Turn ECM on a off je známý povel music on, a music off. Povel pro nasazení rušiček letounů v letce.

New in SP3
Největší změny této verze postihly právě dostupné druhy letounů a jejich 3D modely. Letounu s manuálním ovládáním klapek
· AV-8B Harrier (Manual TEF)
· C-17 Globemaster (Manual LEF/TEF)
· C-5 Galaxy (Manual LEF/TEF)
· E-2C Hawkeye (Manual LEF/TEF
· E-8C JSTARS (Manual TEF)
· J-5/MIG-17 (Manual TEF)
· OV-10D Bronco (Manual TEF)
· Q-5/A-5 (Manual TEF)
· Tornado IDS (Manual LEF/TEF)
Poznámka: na tomto modelu pracuje povel k vystřelení brzdícího padáku jako reverzní chod motorů.

S automatickými klapkami
· B-2A (Auto TEF)
· F-16CJ (Auto TEF)
· MIG-27 (Auto TEF)
· MIG-29S (Auto LEF/TEF)
· SU-24 (Auto TEF)
· SU-30MKK (Auto LEF/TEF)
· SU-32 (Auto LEF/TEF)
· SU-33 (Auto LEF/TEF)
Všechny tyto modely můžete skutečně létat ale ne všechny mají dokončené 3D modely. Holt létáte Falcona 4 a ne Su-32 1.0

PADLOCK VIEW
Byl optimalizován, kdy je eliminován syndrom překroucení krku dozadu. Cíle mimo vizuální dosah nebudou již déle sledovány tímto pohledem. Padlock pohled nezávislý na zvoleném mastermódu je přístupný pomocí kláves Padlock prev/next AA [Shift-Num- -/+] a Padlock prev/next AG [Alt-Num- -/+]. Můžeš také použít nový Padlock AA [Shift-4] a Padlock AG [Alt-4]

IN-AIR REFUELING
V předchozích verzích Falcona používal tanker přímý let poté, co jsme požádali o doplnění paliva. Čímž se mnohdy dostal hluboko do nepřátelského území nebo zase naopak daleko od fronty. Naštěstí tohle bylo teď změněno v SuperPAK 3!
Zaprvé, tanker teď létá v obdélníku o velikosti 60x25nm pro trysková letadla a 40x20nm pro turbovrtulová. Obrátky jsou pak plynulé a mírné, takže v pohodě můžete zůstat připojeni. No a dále tanker několik mil před započetím obrátky upozorní kojence rádiem, tak buď připraven. Operátor tankeru řekne "Heads up, tanker is
entering turn" - bacha, tanker bude zatáčet. Jak je ukázáno na obrázcích, tanker po žádosti o palivo přiletí maximálně blízko FLOT linii . Tanker teď nelétá rychlostí a ve výšce jako předtím. Třeba A-10 se valí rychlostí 260 kts a tanker létal 310 uzlů. Teď se tanker přizpůsobuje zákazníkovi. Ani v multiplayeru se tanker teď už neřídí hostitelským počítačem. Jsou zde zavedeny také nové možnosti pomoci v tankování pro začátečníky: Každopádně mě už tankování netrhá, zato bez plynu nejsem schopen jemně regulovat rychlost, na klávesách to smýkám sem a tam ať to mačkám jak chci jemně, chce to tu páku.

AWACS VIEW
Po vydání SP 3 můžeš, pokud si to nakonfiguruješ, použít dva nové pohledy AWACSu.
- g_bAWACSSupport zobrazí zvláštní detaily o každé letce. To známe z SP 2
- g_bAWACSBackground umožní zobrazení zvláštní mapy AWACSu namísto klasické mapy.

Poznámka k dalším bojištím: budou vydány v nadcházejícím týdnu (včetně Balkánu).

Se SuperPAK 3, jednotky SAM mohou již jako ve skutečnosti navádět i více než jednu střelu ve stejnou dobu. (jako třeba SA-2, SA-6 a SA-10) tak tihle mohou nyní pálit a navádět více střel najednou. No a navíc je tu taktika Iráckého PLO: některá stanoviště SAMů uprostřed hnízda dalších nemají zapnut radar dokud se nepřátelské letouny nedostanou do dostřelu jejich raket. Vzájemným propojením radarů má tento radar kontakt s nepř. letouny a může hned přejít do uzamknutá/ navádění režimu, čímž přeskočí vyhledávací režimy. To je pěkně hnusné! K zemi, hošani, k zemi ! SA 2 byl hodně nepříjemný a dokud jsem mu nezmizel pod kopcem toho prokletě plochého terénu Koreje, furt mě střela sledovala.

SuperPAK 3 instaluje nový "falcon4.aii" soubor který umožňuje zlepšit engine kampaně, není nutno ho tam cpát ručně.

A o čem se nám manuál vůbec nezmiňuje ? No o nové munici ! My máme, pánové, dneska i jadernou pumu, hnedka jsem ji vrhnul na kolonu….. Taky jsem to tam mohl naprat rovnou jako kamikaze, že ? Z kolony teda nezůstalo nic, a já ani nestačil zavolat o záchranný vrtulník. Jenom jsem si nechtěně po fazolce po hustu rachotivě upšouch, což vystihlo, co by po mě asi tak zůstalo v reálu.
Dále máme další nechutně clusterovou munici bez popisu, což je práce pro HARMa. No a co je to munice JDAM ( laserově naváděná ) to nám taky jistě rád tento bodrý hoch vysvětlí. Vrátila se nám napalmovka, to bude něco pro pěšáčky….

Po pár prvních testech jsem upravil mapu kláves a naprogramování joye, ale každopádně mohu říct, že SP 3 stojí za to, je fakt špičkovní jak jde plynule ! Vzhůru do oblak, pánové ! A nezapomeňte, kampaně létejte pouze na ACE úrovni, není to nijak těžší, ale dostáváte více bodů.

Standa

Zobrazen celý článek
Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | tisk
Související články:
Mise 01: Základní ovládání letounu (Orig. man. strana 1-4 Basic aircraft handling) (01.04.2007)
Mise 02: Start (Originální manuál strana 1-3 Takeoff) REV.3 (01.03.2007)
Mise 06: Split S manévr v minimální výšce (28.02.2007)
Mise 07: Manévr Immelman (Originální manuál strana 2-16 High speed over the top maneuve) (27.02.2007)
Mise 08: Nízkorychlostní 'Over-the-Top' manévr a výstup z pádu (Originální manuál strana 2-19 Low-speed over the top maneuver and departures) (27.02.2007)
Mise 09, 10: Přistání (26.02.2007)
Mise 11: Přistání bez motorů (Originální manuál strana 3-11 (Flameout landing) (24.02.2007)
Mise 12: Navigace a let v čase (Originální manuál strana 3-19 Navigation and Timing) (23.02.2007)
Mise 13:Air-to-Air radarové módy (Originální manuál strana 4-2 Air-to Air radar modes) REV.3 (22.02.2007)
Mise 14: 20 mm kanón. ( Originální manuál strana 4-14 20MM Cannon (Air To Air)) REV. 2 (21.02.2007)
Mise 15: AIM 9 Sidewinder. (Originální manuál strana 4-21 AIM 9 Sidewinder) (18.02.2007)
Mise 16: AIM-120 AMRAAM (Originální manuál strana 4-27 AIM-120 AMRAAm) (17.02.2007)
Mise 17 AIM 7 Sparrow. (Originální manuál strana 4-20 AIM 7 Sparrow) (16.02.2007)
Mise 18: Air-to-Ground radarové módy (Originální manuál strana 5-2 Air-to Groundr radar modes) Revize 1 (15.02.2007)
Mise 19: Bombardování s pomocí CCRP (Originální manuál strana 5-12 CCRP with unguided bombs) Revize 2 (15.02.2007)
Mise 20: Bombardování s pomocí CCIP (Originální manuál strana 5-17 CCIP bombing) REV. 2 (14.02.2007)
Mise 21: Bombardování pomocí DIVE TOSS (Originální manuál strana 5-23 DIVE TOSS WITH UNGUIDED BOM) REV. 2 (13.02.2007)
Mise 22: 20mm kanon k postřelování pozemních cílů (Originální manuál strana 5-28 20MM CANNON (AIR-TO-GROUND)) (12.02.2007)
Mise 23: Neřízené rakety - Rockets (Originální manuál strana 5-30 Rockets) (11.02.2007)
Mise 24: Řízené rakety - AGM-65 Maverick (Originální manuál strana 5-32 AGM-65 Maverick) (10.02.2007)
Jak odpálit Mavericka v SP2.... (10.02.2007)
Mise 25: Laser-Guided Bombs (Originální manuál strana 5-42 LASER-GUDED BOMBS) (09.02.2007)
Mise 26: AGM-88 HARM (08.02.2007)
Mise 27: Tankování ve vzduchu (Originální manuál strana 6-2 Air-To-Air Refueling) (07.02.2007)
Mise 28: Hrozba řízených raket. (Originální manuál strana 7-2 Missile threat reaction) (06.02.2007)
Mise 29: Ofenzivní BFM (Originální manuál strana 8-2 OFFENSIVE BFM) (04.02.2007)
Mise 30: Defenzivní BFM (Originální manuál strana 8-8 DEFENSIVE BFM) (02.02.2007)
Mise 31: Čelní BFM (Originální manuál strana 8-14 HEAD ON BFM) (01.02.2007)
Mise 03, 04, 05 (00.00.0000)

   Zpět
 

 

Založeno na redakčním systému phpRS
Novinky - index search