Falcon BMS

Autor: Stranger <stranger(at)falcon-4.com>, Téma: Verze, Zdroj: http://www.benchmarksims.org/forum/, Vydáno dne: 04. 09. 2011

Falcon BMS

http://www.benchmarksims.org/

BMSDen D mnoha příznivců Falcona nadešel 2.9.2011. Někteří už ani nedoufali, někteří věřili a někteří věděli ;-)

Když práva na Falcona 4.0 odkoupila firma GraphSim, byly úpravy exe skupinami fandů oficiálně zakázány a další vývoj verzí SuperPack a následných OF a FF se omezil jen na data a engine zůstal starý. Nemohly se tak využít možnosti nových verzí DirectX.

Pár lidí známých z dřívějšího vývoje jako skupina Benchmark Sims se dala do práce na uniklém zdrojovém kódu v přísném utajení, aby se nedostali do problémů kvůli právům. Jeden z vývojářů byl i "náš" Ataribaby.

Po několika letech jejich pečlivě skrývané práce máme tak konečně možnost si zaletět nového Falcona BMS! Užijte si absolutně nový letový model a fyziku, skvělou grafiku, avioniku a vlastně úplně všechno, protože z původního OF toho moc nezbylo :-)

Stahovat můžete třeba zde nebo pomocí torrentu.

Instalace:

Pokud jste si odněkud stáhli zip, tak ho samozřejmě někam rozbalte. Před tím, než budete BMS instalovat, musíte mít někde na hardu instalaci původního originálního Falcona 4! BMS se sice nainstaluje jinam podle vašich potřeb, ale žádá si to tak licenční politika.
Pokud bude v budoucnu zveřejněna nějaká aktualizace, stačí opět spustit Setup (takže si instalačku nemažte) a ten zkontroluje vaši verzi s tou na internetu a případné aktualizace si pak můžete stáhnout.
 
  zdroj: BMS

  Vytištěno z www.falcon-4.com