FreeFalcon 5.3

Autor: Stranger <stranger(at)falcon-4.com>, Téma: Novinky, Zdroj: http://www.freefalcon.com/forum/showthread.php?t=16562, Vydáno dne: 18. 10. 2009

Jak Luk informoval na Pandoře, je venku patch pro FreeFalcon 5.0.

Podle informací z fóra FF se zapracovalo na kampani, která byla v předchozí verzi nepoužitelná. I když se na ní stále pracuje (prý je hotová minimálně z 80%, dodělávají se Tiger Spirit a Iron Fortress), nebrání už nic zapojit se do válečné vřavy nad frontou v Rolling Fire, ať už lítáte za modré nebo červené.

Změny by měly být poznat v pozemní bitvě, kdy obrněnci po sobě pálí o 106, SAMy a MANPADy jsou smrtelně nebezpečné, vrtulníky útočí na nepřátelské pozemní jednotky a lodě se brání vlastními prostředky. Funguje i zásobování a Sweep/Escort mise chrání svěřené letky. Budeš svědkem plánovaného útoku, bránění pozic, přísunu nových jednotek a ofenzivního protiútoku. Tým zachoval původní jádro plánu, ale vytvořil nový Order of Battle nastavený pro rok 2005 s aktualizacemi modelů a zbraňových dat.

Kromě kampaně došlo k vylepšení zvuků, byly doplněny a upraveny některé kokpity, skiny pro Mirage a další. Za zmínku stojí i aplikace ztráty signálu pro stanoviště SAM díky terénu, takže plížením v údolích bude snazší se dostat za linie SAMů.

Instalace:
Download:
Vaše zkušenosti a názory se vítají! Podle první reakce od Tanga měl během prvních 4 hodin 4 pády, což je pouze jeden na hodinu, tedy úspěch :-) No doufejme, že vývojáři konečně něco se stabilitou provedli a úspěšné dokončení misí nebude jen dílo náhody.

  Vytištěno z www.falcon-4.com