Konference 42nd CVS [email protected]

Autor: Harm <harm(at)mzidek.net>, Téma: Fórum, Vydáno dne: 26. 02. 2006

Na začátku doporučuji nápovědu na pandoře. http://www.pandora.cz/help/001/whatis.html Na pandoře běží program, který má v databázi, kdo je do který konference přihlášený a komu má posílat příspěvky. Nechám stranou přihlášení a začnu principem.

 1. Jsi zaregistrovaný a přihlášený v konferenci.
 2. Máš nějakou otázku (třeba jak zmlátit wingmana, když ti zbombarduje municí JSOW elektrárnu, na kterou se právě zaměřuješ LGB -> tím pádem je všude dýmu jako na cvičení CO a zaměření je v háji). Takhle naštvaný napíšeš email na "[email protected]"
 3. Automat rozešle tvůj spravedlivě naštvaný mail přihlášeným lidem (třeba všem 150 registrovaným na našich stránkách) a ti si ho buď doma nebo v práci stahnou na počítač (nebo si ho prohlídnou přes webové rozhraní - nebo obojí)
 4. V klidu odpojeni od Inetu (neb čas strávený online psaním obyčejného mailu považují dial-upisté za ztracený - protože jinak by se mohli brouzdat třeba po zajímavých erotických - teda sorry - falconích stránkách) si napíšou ve svém Outlooku (PegasusMailu, TheBatu, ...) odpověď ve stylu "Ty blbe, když wingmanovi naložíš JSOW, tak je odpálí z 20mil, zatímco LGB zaměříš z nějakých 10mil a když už je konečně zaměříš, ty JSOW tam dávno rozsekají vše namaděru)
 5. Svou odpověď odešlou opět na [email protected] a Tobě přijde 150 mailů, jaký jsi "borec" a jak si to neumíš s wingmanem zařídit.
 6. Podle jejich rady smažeš falcona a půjdeš si hrát s koloběžkou :)))Tak takhle funguje emailové fórum :) Pošta stahnutá za dvě minuty, archivem si listuju v poklidu na lokálním počítači a masochisti mají k příspěvkům i archivu přístup přes webové rozhraní.
Teď praktické věci :(

přihlášení:
Původně (před rokem) byla možnost přihlášení přes formulář, kam jste napsali svou adresu a název konference, ale změnili rozhraní a tohle možné není :(((
Poměrně podrobná nápověda je na http://www.pandora.cz/help_subscribe.php . Jinak tady mám vlastní zkušenosti
 1. Odeslal jem mail na [email protected] s předmětem SUBSCRIBE falcon4. Tělo je prázdné. Pokud to chcete jedním kliknutím, tak tady (snad to bude fungovat takhle zkratkou)
 2. Během několika sekund mi přišel mail s informací, že mi bylo založeno na pandoře konto (spolu s jménem a heslem pro přihlášení) a že musím emailovou adresu, ze které se přihlašuju potvrdit (i s nápovědou (českou) co s tím mám udělat)
 3. Odpověděl jsem a v těle mailu nechal požadovaný řetězec
  (u mě CONFIRM_EMAIL 2Oi4ywWr6LG1oP7xcvxcs) - jinak bylo tělo prázdné
 4. Za chvilku přišlo, že potvrzení adresy bylo v pořádku.
 5. To samé jsem udělal pro potvrzení přihlášení do konference falcon4
  (v tomto případě bylo v těle mailu pouze CONFIRM_SUBSCRIBE S1BFRLcAx8dLqjhymFSFs)
 6. A je to hotovo. Celá operace trvala necelých 5 minut (i s přihlášením na pandoru a kliknutím na položku v menu "Mé konference")
Jako starý blb jsem napsal test do konference a nedošlo mi, že ho nemůžu (ani jako správce) dodatečně smazat a všichni ostatní si ho můžou přečíst. No až si ho stahnete na comp, smažte si ho :)

čtení emailů Praktické poznámky:

  Vytištěno z www.falcon-4.com